Wieczór kawalerski musi być

Rudy sie żeni

Rudy sie żeni

Rudy się żeni – każdy to znia z wesel i róznych kawalerskich imprez. Koty również mają swoje święta i jak widać też idą na wieczór kawalerski, Jak ekipa to ekipa. To napewno będzie długa noc z kumplami. Miejmy nadzieję że będzie spokojnie.

Wam też sie nic niechce?

Czy Wy też tak macie jak wstajecie z łożka,że nic siCo jest najgorszeę niechce?

Mamy nadzieje że żadko tak macie, jednak przez takie dni jak te gdzie jest plucha nic się niechce . Pocieszamy Was że już nie długo wiosna i ciepłe dni.

Sylwester 2014

Wraz z wejściem w nowy 2015 rok powstaje wiele demotów czy to dotyczących Sylwestra czy też samego nowego roku. Jednym z nich jest właśnie demot o fajerwerkach gdzie fak faktem wydajemy na nie sporo pieniędzy.

Sprawdźcie obrazek i udostępniajcie oraz podawajcie dalej swoim znajomym…

NIedługo Andrzejki 2014…

co prawda to prawdaWielkimi krokami zbliżamy się do Andrzejki, a w sieci już podłapali temat i jak to wiadomo w Polsce niby imieniny Andrzeja. a pić wtedy będą wszyscy. Ale co z tych imienin jak do świąt i tak będzie jeszcze miesiąc to i tak każdy nie wytrzyma bez alko. Prawda ?

Historyczny moment – POLSKA wygrała z NIEMCAMI

polska pilka nozna euro 2014W eliminacjach do euro 2016 POLSKA wygrała z NIEMCAMI 2:0. Pokonała mistrzów świata w pięknym stylu a w sieci zaroiła się od przeróżnych demotów. Oto przykład jednego gdzie polacy witają niemców na byłym przejściu granicznym.

Rok szkolny czas zacząć

autobus szkolny djolesTak tak to już dziś. Dziś właśnie we wszystkich szkołach w Polsce odbyły się rozpoczęcia roku szkolnego. Na pewno nie wszyscy się cieszą, jednak wakacje 2014 minęły szybko jak i te poprzednie. Czas iść do szkoły do której niektórzy muszą dotrzeć autobusem. Dlatego dziś właśnie mamy dla Was takiego oto demota.

Hipnoza Davida Guetty na Tomorrowland 2014

W tym roku Tomorrowland obfitował aż w 2 weekendy. Jednym z astystów którzy uchwycili internauci na VIDEO jest David Guetta. To jego zachowanie podczas grania seta w drugim wekendzie wzbudziło kontrowersje. Wydawało się że wyglądał jak zahipnotyzowany. Kto oglądał transmisje, video ten wie.

Koniec roku szkolnego i teksty uczniów

Zbliża się koniec roku szkolnego a my mamy dla Was ciekawe teksty ze słowami uczniów zgromadzone z całego roku. Koniecznie przeczytajcie i no cóż już niedługo laba więc miłego opierdzielania się. Już niedługo wakacje. Wystarczy kliknąć na czarne polo po lewo i otworzy się obrazek w formacie jpg.

Dlaczego dziecko Donatana ma karę ?

PO Eurowizji 2014 Donatan i Cleo wzięli się do roboty i już od pewne czasu możecie słuchać numeru SLAVICA. A tymczasem w sieci pojawiają się różnego rodzaju fajne żarty i żarciki o Cleo i Donatanie. Fakt faktem oni sami są pozytywnie nastawieni do świata i żarty ich również się 3mają. A ty taki mały żarcik od Karola… Pewnie kojarzycie ….

Dlaczego dziecko Donatana ma karę?

Żujemy po prostu byle jak…

Dziś naszło nas na rozczulanie się na sobą. . . Czy zastanawiacie się czy wasze szycie ma sens? Ciągły pośpiesz, uganianie się za kasą ale gdzie jest czas dla naszej duszy. Żyjemy tydzień za tygodniem, dzień za dniem a czas mija. Zastanówmy się czasem na sobą …

Nie odkładajmy wszystkiego do świąt . . .